2017 m. sausio 1 d. įsigaliojo Aplinkos ministro įsakymas, pagal kurį vykdant atliekų tvarkymo apskaitą, turi būti nurodoma atliekas perduodančio gyventojo gyvenamoji vieta bei Lietuvos Respublikos piliečio paso arba asmens tapatybės kortelės numeris. Vykdydami šį reikalavimą, gyventojų, pristačiusių atliekas į didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles, prašysime pateikti asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) bei nurodyti tikslią gyvenamąją vietą. Nepateikus šių duomenų atliekos į UAB “VAATC” eksploatuojamas aikšteles nebus priimamos.

Atkreipiame dėmesį, kad atsižvelgiant į TIPK (taršos integruotos prevencijos kontrolės) leidimo reikalavimus yra taikomi šie išrūšiuotų buityje atliekų kiekio pristatymo į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę vienam gyventojui per 1 kalendorinių metų laikotarpį ribojimai:

Vienas gyventojas į aikštelę per vieną kartą, nemokamai gali pristatyti tiek atliekų, kiek telpa į lengvojo automobilio bagažinę ir (ar) lengvojo automobilio priekabą (išskyrus antrines žaliavas).

• Baldai ar didesnių matmenų buitinė technika gali būti atvežama ir mikroautobusais.
• Į aikštelę neįleidžiami sunkesni nei 3 tonų bendrojo svorio (automobilio ir krovinio svorio) ir ne aukštesni kaip 2,2 metro atliekas atgabenę automobiliai.
• Atliekos į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę priimamos tik nustatytu aikštelės darbo metu.
• Atliekų priėmimo metu pildoma atliekų deklaracija (pavyzdinė forma) kurią pasirašo atliekas pristatęs gyventojas.
• Atvežtos nepavojingosios atliekos registruojamos pagal jų kilmę, tipą ir svorį atliekų apskaitos žurnale.
• Visos pavojingosios skystos atliekos priimamos tik supakuotos sandariai užsidarančiose, nedūžtančiose talpose. Priėmimo metu atliekų pakuotė neatidarinėjama. Priimant pavojingąsias atliekas vizualiai įvertinama atliekų pakuotės būklė, atliekų konsistencija. Nepriimamos pavojingosios atliekos, kurių atliekų pakuotė nesandari, pažeista ar skystos atliekos supakuotos didesnėse nei 10 litrų talpose. Priimtos pavojingosios atliekos pasveriamos ir registruojamos atliekų tvarkymo apskaitos žurnale.
• Priimamos dienos šviesos lempos turi būti įvyniotos į popierių (kiekviena lempa) ir supakuotos į kartonines dėžes arba surištos. Ant pakuotės turi būti užrašytas vienetų skaičius.
• Viršijus atvežtų atliekų kiekį arba nesant jų priėmimo aikštelėse galimybei, prašome kreiptis į šias įmones: *http://www.vaatc.lt/atlieku-tvarkymo-sistema/informacija-apie-mokamai-atliekas-tvarkancias-imones/
*Įmonių sąrašas nėra baigtinis ir tik rekomendacinio pobūdžio. Visos įmonės, pageidaujančios būti paskelbtos UAB “VAATC” įmonės interneto svetainėje, gali kreiptis į įmonės administraciją, pateikdamos prašymą ir savo įmonės rekvizitus el. paštu: info@vaatc.lt.

Ukmergės r. didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė
Gerseniškių g. 5, Ukmergė r.
Aikštelės operatoriaus tel. 8 616 57265
Administracijos atstovų tel.:
8 662 12922, 8 616 90789
Darbo laikas
II ir IV nuo 10.00 iki 19.00 val.
III ir V nuo 8.00 iki 17.00 val.
VI nuo 8.00 iki 14.30 val.
Pertrauka nuo 13.00 iki 13.30 val.
Poilsio dienos – sekmadienis ir pirmadienis

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.