Automobilių servisuose transporto priemonių keltuvai yra būtini, kadangi jie darbus padeda atlikti ne tik tiksliai ir greitai, tačiau taip pat ir saugiai, o tai yra svarbiausia. Ne veltui pasirenkami automobiliniai keltuvai turi būti gaminami iš aukščiausios kokybės metalo, jie turi būti tvirti, patvarūs, tarnauti ilgai.

Kolonijiniai – dažniausias pasirinkimas

Kadangi automobiliniai keltuvai yra labai įvairūs – verta palyginti kuo daugiau alternatyvų, juolab, verta pasikalbėti su meistrais, kurie gali padėti rasti Jums labiausiai tinkamus. Pavyzdžiui šiuo metu dažniausiai pasirenkami kolonijiniai, tačiau jie pasiteisina ne visais atvejais.

Kadangi jie yra didesni – rekomenduojami servisams, o ne savoms reikmėms. Jie gali būti dviejų kolonų, keturių, net šešių, tad priklausomai nuo to, kokia galia turi būti laikoma – rinkitės ir atitinkamus keltuvus.

Kolonijiniai keltuvai, tiesa, džiugina ne tik funkcionalumu, tačiau taip pat ir patraukliomis kainomis. Žinoma, tai nėra viena pigiausių įrangų, perkant savoms reikmėms reikia įvertinti poreikius. Tiesa, bent jau servisams ši investicija gana greitai atsiperka.

Žirklinis keltuvas reikalauja daugiau vietos

Kita alternatyva yra žirkliniai keltuvai, kurie masyvesni, jiems reikia daugiau vietos, tad taip pat dažniausiai perkami servisams, o ne savoms reikmėms. Šio tipo kėlimo įranga dažniausiai sėkmingai išlaiko net ir didesnius svorius, tad jie yra tinkami sunkvežimių bei kitos auto tvarkymui.

Juolab, atliekant tam tikrus remonto darbus labai svarbu, kad keltuvas būtų pakeliamas į tam tikrą aukščio poziciją. Būtent šie yra gana lankstūs, galima nustatyti tinkamiausią poziciją.

Minusas, kad šie keltuvai yra brangesni nei anksčiau aptarti, tačiau ir funkcionalesni, tad jų kaina – atsiperka.

Kainos niuansai

Automobiliai keltuvai varijuoja savo kainomis, tad nėra vieningo atsakymo – kokia kaina garantuoja kokybę. Visgi, siūlome nepamiršti, kad pigesni, dažniausiai kiniški keltuvai – kur kas trumpiau tarnauja, jie yra ne tokie funkcionalūs, galiausiai juos naudodami rizikuojate sveikata. Tiesiog metalas prastos kokybės, dažnu atveju gali neišlaikyti didelio svorio. Jeigu nelūžta, tai bent jau tarnauja kur kas trumpiau.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.