Gražūs bendravimo ryšiai LPS „Bočiai“ Ukmergės klubą „Viltis“ sieja su LPS „Bočiai“ Vilniaus bendrijos Naujamiesčio ir Naujininkų skyriais. Jie lankėsi Ukmergės rajone, klubo nariai ne vieną kartą Naujamiesčio skyriaus pirmininkės Ramutės Uždavinienės pakviesti dalyvavo jų organizuotuose renginiuose, su Naujininkų saviveiklininkais kartu koncertavome ne viename respublikiniame senjorų renginyje.

Gegužės 19 d. Naujininkų skyriaus pakviesti dalyvavome bendrame su Naujamiesčio skyriumi organizuotame renginyje.

Renginio vedančioji Naujininkų skyriaus pirmininkė Janina Aidukienė pradėdama renginį kalbėjo, kad buvo laikas, kai mes nuolat skubėdavome į gimtus tėvų namus, kur jausdavomės saugūs ir patenkinti. Čia jautėme tėvų meilę ir rūpestį, supratome, kad namai – didelė vertybė, kuri įprasmina gyvenimą. Šiandieną jau pas mus skuba vaikai ir anūkai. Jau mes jiems primename buvusią šiltą pastogę, mokome vertinti namų jaukumą. Ji kalbėjo, kad renginys skiriamas mamoms, tėčiams, vaikams, šeimai… O mūsų namai neatsiejami nuo deramos meilės savo šaliai – Lietuvai.

Renginyje svečiavosi Vilniaus miesto Pašilaičių bendruomenės kapela „Žirginėliai“, kuri muzika, dainomis linksmino žiūrovus renginio metu, skatino šokti.

Dainas atliko Ritos Jurgaitienės vadovaujamas Naujamiesčio mišrus vokalinis ansamblis „Vaivora“. Koncertavo Leono Pamarnecko vadovaujamas vokalinis ansamblis „Naujininkų bočiai“, kurio dainas paįvairino šokėjų poros, dainas atliko mišrus vokalinis ansamblis ,,Tautinės raiškos sambūris“.

Klubo „Viltis“ pirmininkė Valerija Naraškevičienė džiaugėsi nenutrūkstančia tarpusavio draugyste, dėkojo už pakvietimą į renginį. Dainavo klubo duetai Vacė Ignatavičienė ir Valmantas Naraškevičius, Marija Krupoviesienė ir Aurelijus Pampucha, Ukmergės kultūros centro bočių moterų vokalinis ansamblis „Lyra“ ( vadovė V. Ignatavičienė, akomponavo A. Pampucha). Pranešėja – Janė Juzėnienė.

Renginyje dalyvavo LPS „Bočiai“ pirmininkas dr. Petras Ruzgus, jo pavaduotojas Juozas Timas, Vilniaus bendrijos pirmininkės pavaduotojas Povilas Butkus. Pirmininkas J. Aidukienę apdovanojo LPS „Bočiai“ Atminimo medaliu „Už nuopelnus Lietuvai. Lietuvos valstybės atkūrimui 100“, įteikė padėkos raštą, P. Butkus įteikė Vilniaus bendrijos pirmininkės Vilijos Tūrienės sveikinimą gimtadienio proga.

Pabendravę su šeimininkais dar kartą įsitikinome, kokie yra malonūs, šilti mūsų draugai, patvirtinę taisyklę, kad nuoširdus bendravimas – didžiausia vertybė.

LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ renginių organizatorė Janina Badokienė

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.