Gyventi skoninguose namuose norime visi, tačiau ne visi deda pastangas, kad rezultatas atitiktų poreikius. Suprantama, kad be patirties susikurti norimą namų interjerą yra gana sunku, tad visada geriausia yra kreiptis į specialistus, kurie išties Jums pagalbos ranką ir įgyvendins norus.

Iki šiol gana dažnai galvojama, kad interjero dizainas kainos prasme yra gąsdinantis. Tačiau tikrai ne. Svarbiausia suprasti, kad konkurencija mažina kainas, tad verta palyginti bent jau kelias alternatyvas, galiausiai – rasti pačius geriausius specialistus.

O kaip jie dirba?

Interjero dizaineris suplanuoja erdvę

Pirmiausia Jums reikalingas dizaineris, kurios darbas yra apgalvoti – kokio tipo erdvė klientui labiausiai patiktų. Žinoma, labai detaliai vertinami klientų lūkesčiai, stengiamasi, kad viskas būtų pagal poreikius.

Įvertinus poreikius nubraižomi planai. Kiekvienam kambariui yra skiriamas vis kitas planas, kuriame detalizuojami baldai, kiekvienas akcentas. Žiūrima ne tik kokios komunikacijos kambaryje bus reikalingos, tačiau ir kokios spalvos sienos labiausiai tinka, suderinami baldai. Visa tai – smulkmeniška ir realizacijos metu gali būti keičiama, tačiau bent jau pagrindas bus sukurtas ir, žinoma, rodomas klientui.

3D interjero piešimas

Sekančio žingsnio metu darbus atlieka vizualizatorius, kurios darbas interjero dizaino planą paversti vizualiai labiau suvokiamu. Kuriamas foto realistinis vaizdas, kuri padeda klientui paprasčiau matyti – kokio rezultato galima tikėtis.

Taip pat 3D vaizdas dažniausiai padeda vertinti ne tik estetinius niuansus, tačiau plačiau apskaičiuoti ir investicijas, kurios bus reikalingos. Žinoma, sąnaudos aptariamos jau pirmo susitikimo metu, tačiau tik žingsnis po žingsnio realizuojant projektą – sumos tampa konkretesnės.

Brėžinių tvarkymo etapas

Trečiojo žingsnio metu daugiausia darbo atlieka technologas, kurio funkcija yra sutvarkyti brėžinius pagal kuriuos projektas bus įgyvendinamas. Vėlgi, tai padeda kur kas tiksliau skaičiuoti sąmatą, žinoma, pamatyti pamyti klaidas, kurias sunku įgyvendinti, tad jos turėtų būti koreguojamos.

Statybininkų indėlis

Pagaliau, kai dauguma dalykų jau sudėta į savo vietas, galiausiai darbų imasi statybininkai, kurie kiekvieną aptartą ir suderintą brėžinio bei projekto dalį realizuoja pagal sutarimą.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.