Kompiuteris sėkmingai atliks darbą tik tokiu atveju, jeigu jame bus įrašyta kokybiška antivirusinė programa. Internete sklando labai daug piktybiškos informacijos, kurią galima gauti iš pirmo žvilgsnio net ir labai saugiuose puslapiuose. Antivirusinė programa apsaugos Jūsų duomenis ir tuo pačiu informuos į kuriuos puslapius geriausia yra neiti, nes jie piktybiški.

Tiesa, programų pasirinkimas šiuo metu yra labai platus. Mažai nusimanantys šioje srityje paprasčiausiai nežino, kurią pirkti. Kriterijai, kuriuos įvertinsite – geriausias būdas susisteminti informaciją.

1. MOKAMA/NEMOKAMA. Antivirusinės programos pasirinkimas turėtų prasidėti nuo apsisprendimo, ar Jums reikalinga mokama programa, ar nemokama. Žinoma, šiuo metu nemokamų programų pasiūla yra gana plati, tačiau reikia nepamiršti, kad už dyką niekada negausite geriausio varianto. Kartais tas gautas pasirodo atneša priešingą rezultatą nei tikimąsi. Todėl rekomenduojame paskirti kad ir nedidelę investiciją, tačiau įsigyti tikrai kokybišką antivirusinę programą.

2. DUOMENŲ APSAUGOJIMO KIEKIS. Priklausomai nuo to, kokio intensyvumo yra Jūsų kompiuteris ir kiek duomenų reikia apsaugoti- reikalinga ir konkreti programa. Jeigu mažai nusimanote šioje feroje ir pagal šį kriterijų Jums yra sunku apsispręsti, kokia programa reikalinga – rekomenduojame pasitarti su profesionalu. Vietose, kur prekiaujama programomis, dirba kvalifikuoti specialistai, kurie atsakys į klausimus ir patars.

3. NAUJUMAS. Kuo naujesnė programa – tuo geriau, kadangi ji visada turės daugiau funkcijų nei kad senesnė. Tačiau programos labai greitai atsinaujina ir kartais net sunku sekti koja kojon su jomis. Taigi, siūlome įvertinti naujumo kriterijų, tačiau jis neturi būti pats svarbiausias ir daugiausiai lemiantis.

4. NAMAMS/VERSLUI. Galiausiai, antivirusinės programos detaliau gali būti skiriamos pagal tai, kam jos yra skirtos. Kol vienos geriausiai tinka namų kompiuteriui, kuris skirtas tik pramogai, tuo tarpu kitos orientuotos į verslą ir didelius duomenų kiekius.

Jeigu šie kriterijai nepadėjo Jums paprasčiau apsispręsti – kuri antivirusinė programa tinka labiausiai, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į profesionalus. Dažniausiai tvarkant kompiuterio programas specialistai pasiūlo įrašyti ir antivirusines programas. Rekomenduojame pasinaudoti šia paslauga, kadangi taip galite sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.