Mums viskas įdomu ir viskas rūpi. Neatsitiktinai, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus senjorai balandžio 3 dieną apsilankėme A. Smetonos gimnazijoje, kuri šiemet švenčia 100-mečio jubiliejų.

Pasisveikinome su direktoriumi Adolfu Girdžiūna. Pirmiausia mums parodė mokinių kurtą filmą ,,Čia mes mokomės, mylime, ruošiamės gyvenimui, bendraujame, keliaujame, linksminamės…”

Direktorius prisistatė pats esantis žemaitis iš Mosėdžio, papasakojo, kad šiemet gimnazijoje mokosi 404 moksleiviai ir dirba 48 pedagogai. Supažindino su mokyklos pasiekimais, gimnazijos gražia bendruomene. Kalbėjo apie labai naudingus ryšius su universitetais. Pasidžiaugė, kad šiemet iš ESF lėšų mokykla gaus 310 tūkstančių eurų, kurie bus skirti mokyklos modernizavimui.

Pateikėme daug klausimų, į kuriuos direktorius maloniai atsakė. Po to mums parodė mokyklos patalpas, kabinetus. Mokykla šviesi, graži, tvarkinga, su naujausiomis informacinėmis technologijomis. Pakalbėjome, kad tokioje mokykloje ir turi mokytis šių dienų jauni žmonės.

Padėkojome direktoriui. Miesto bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas direktoriui A. Girdžiūnai įteikė Lietuvos valstybės istorinę vėliavą.

Vėliau buvusi ilgametė šios mokykolos direktorė L. Dzigienė supažindino su mokyklos istorija. Įdomu buvo sužinoti apie labai įžymius žmones, baigusius šią mokyklą, pamatyti restauruotus kryžius ir A. Smetonos portretus kabinetuose ir t.t.

Po susipažinimo su mokykla aptarėme tolimesnę organizacijos veiklą ir pagerbėme šio mėnesio jubiliatus.

Labai smagu ir naudinga pamatyti ir sužinoti, kaip ir kur mūsų jaunimas ruošiamas gyvenimui. Ačiū A. Smetonos gimnazijos bendruomenei.

Janė Laužeckienė

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.