Būna beieškant vieno objekto, atsiduri netikėčiausiose vietose, kartais net nepagalvotum, kad tokios vietos yra tiesiog visai šalia. Šį kartą atradome objektą, kuris ne tik kad tūno metų metus apleistas, bet ir kelia grėsmę mums patiems, mūsų vaikams, kuriems ypač smalsu landžioti po tokias vietas. Sakytumėte, kodėl mes ten lendame, niekas juk ten nevaikšto, bet, deja, įeiti ten gali bet kas, net vartai plačiai atidaryti, ir objektas gana lankomas, nes takeliai gana gerai praminti. Beje, tik įžengus į teritoriją, pasitinka gilus atviras šulinys, dar paėjus keliasdešimt metrų, pasitinka dar vienas atviras gilus šulinys, tik dabar jau ir sklidinas vandens. Taigi ši teritorija pavojinga jau ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams.

Įkėlus porą nuotrauką į internetą, vienas skaitytojas net pajuokavo, kad vieta primena Černobylio zoną. Pritariame…

O mes klausiame, ar turi tokie objektai stovėti mieste, ten, kur laisvai gali patekti bet koks pašalinis.  Nesame ekstremalių pojūčių mėgėjai, todėl apsiribojome tik tuo, kad vaikščiojome tik ten, kur tikrai atrodė dar saugu, bet vaikai, paaugliai yra smalsūs…

Mes dar kartą klausiame: ar mūsų valdžia apskritai žino, kas ir kur vyksta mūsų mieste, ar laukia kol atsitiks kokia nors nelaimė?

Gilus atviras šulinys, sklidinas vandens
Kitas atviras šulinys pasitinka prie pat įėjimo
Šulinyje kol kas tik varlės
Pastatų viduje, kur patekti nėra jokių kliūčių
Apleistose patalpose daugybę medinių baldų ruošinių
Gilus atviras šulinys
Dar viena gili duobė
Šalia miškelio daugybę įvairių lentų, palečių ir kt.
Visas griovys šalia miškelio nuklotas betoniniais luitais, akmenimis ir pan. Nuotraukose matosi tik maža dalis
Bebaigiantis nugriūti pastatas
Buvusi sargo būdelė

Beje, paėjus toliau, galima išlįsti į Autobusų parko teritoriją, kurioje irgi tiksi ekologinė bomba – padangų sąvartynas. Daugiau apie tai čia.

 

 

 

 

 

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.