Laidos MAN NE DZIN komanda dažnai kelia klausimą dėl maudynių vietos Ukmergėje ir kur maudytis ukmergiškiams. Mieste yra vieta prie pėsčiųjų tilto netoli stadiono (deja, ji yra ganėtinai pavojinga, nes ten gana stipri srovė), yra vieta prie pagrindinio tilto ir paupyje, kur dar įmanoma prasibrauti pro brūzgynus.

Miesto valdžia vis planuoja pirkti sklypą prie Žirnajų ežero ir ten įrengti paplūdimį. Mes ir daugelis ukmergiškių klausia, gal pirmiau sutvarkykime tai ką turime. Mūšios tvenkinys jau baigia užželti, paupyje nėra kur maudytis ir tos kelios vietos yra pilnai nepritaikytos.

Štai dar šiandien gavome video iš ukmergiškių, kurie nufilmavo paplūdimio vietą prie pagr. tilto. Filmavo po vandeniu, kad parodytų, kas gali laukti neatsargių ukmergiškių ar miesto svečių, kurie sumąstys maudytis ar net panardyti po vandeniu.

Po vandeniu ne tik pilna akmenų, medžio šakų, bet nemažai įvairių strypų ir kitų objektų. Kaip pasakojo ukmergiškiai, net befilmuojant šiuos vaizdus, teko šiek tiek susižeisti, o kas būtų, jei ten įplauktų žmogus, kuris net neįtaria kas jo laukia po vandeniu.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.