Šį kartą laidelės MAN NE DZIN komanda lankėsi pas Ukmergės raj. kaimynus – širvintiškius. Norėjome pažiūrėti, o kaip gi jie tvarkosi. Nustebome, tikrai yra ką pažiūrėti. Taip, ne viskas idealu, ne viskas žiba, bet …. daug žodžių nereikia, viską geriausiai iliustruoja nuotraukos.

Sutikti mieste gyventojai negailėjo gerų žodžių, sakydami, kad viskas mieste pajudėjo į gerąją pusę pasikeitus valdžiai. Per du metus padaryta tikrai nemažai, o ir toliau darbai verda. Pakalbinome ir šio krašto šeimininkę – Širvintų raj. merę Živilę Pinskuvienę, kuri nors ir netikėtai užklupta, maloniai sutiko pakalbėti su netikėtais svečiais.

Rekomenduojame peržiūrėti: Širvintų raj. merės ataskaita žiūrėti čia. (nuotr.)

Širvintų raj. savivaldybės nuotr. /Už Savivaldybės pastato buvo daržai ir laukai.
Širvintų raj. savivaldybės nuotr./ Dabar vietoj daržų – jauki šeimų pramogų ir poilsio zona. Visa tai įrengta Širvintų raj. savivaldybės ir rėmėjų lėšomis.

Prie tvenkinio – vandens pramogos. Gražiai apipavidalintas žiedas. Šiukšliadėžės augintinių išmatoms mesti įsigytos miesto bendruomenės jėgomis, pasinaudojant ES projekto lėšomis. Autobusų stotis. Bemaž identiška kaip Ukmergėje, alėja ir Širvintose. Akcentas alėjojeĮdomus fontanas su besisukančiu rutuliu.

Fontanas alėjos pabaigoje. Ligoninė. KapinėsPrieš konteinerių ideali švara ir tvarka.  Tualetas prie paplūdimio.Vaikų žaidimo aikštelė. Pramogų zona. Paplūdimio tinklinis. Artimiausiu metu netoli šio liepto planuojamas tiesti pėsčiųjų tiltas iki kito kranto. Takeliai nebūtinai turi būti kloti trinkelėmis. Ruošiamasi vandens slidžių įrengimui. Pasivaikščiojimo parkelisAutomobilių aikštelė prie paplūdimio.Konteineris nereikalingiems rūbams. Sporto arenos statyba. Teismas. Savivaldybė SavivaldybėDrąsi kuosa Išraiškingas medis prie Savivaldybės Nedažnai pamatysi tokį ženklą Graži medžių alėja Alėja Yra ir apleistų gamyklų Dujų degalinėIšvažiuojame….

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.