Nevyriausybinės organizacijos įgyvendina projektą „Trijų kartų integracija“, kurio idėja – panaudoti vyresnio darbingo amžiaus asmenų potencialą, įtraukiant juos į vaikų užimtumą bei ugdymą.

Dalyvaujantys projekte asmenys bus labiau integruoti į bendruomenę, jausis reikšmingi ir reikalingi, galės gauti darbo, užimant ir ugdant jaunąją kartą, o ateityje ir pajamų už darbą iš tėvų, kurių vaikus prižiūrės ir ugdys.

Vaikai augs patyrusių, atsakingų, motyvuotų vyresnio amžiaus asmenų priežiūroje, galės perimti jų vertybes bei aktyvaus žmogaus asmenines savybes, įgis dar vieną, jiems svarbų asmenį, į kurį galės kreiptis pagalbos gyvenime. Vaikams padidės galimybės lankyti užklasinio ugdymo užsiėmimus, nes vyresnio amžiaus asmenys galės paimti juos po pamokų ir juos prižiūrėti ar, pavyzdžiui, nuvesti į būrelius.

Vaikų tėvai galės daugiau laiko skirti darbui ir daugiau uždirbti, turės patikimą vyresnio darbingo amžiaus asmenį, kuris ženkliai prisidės prie vaikų užimtumo ir ugdymo. Vyresnio darbingo amžiaus asmenys jau yra užauginę savo vaikus ir turi didelę patirtį tame.

Projekto dalyviai galės dalyvauti mokymuose skirtuose ugdyti jų bendruosius gebėjimus ir karjeros įgūdžius. Taip pat turės galimybę išbandyti savanorystę vaikų vasaros stovyklose ar vaikų dienos centruose.

Jei pažįsti 50 metų ar vyresnių asmenų, kurie verti tapti projekto dalyviais pasidalink su jais šia informacija arba registruok juos puslapyje www.tryskartos.lt arba telefonu 8 684 67325.

Organizatoriai ir Jūsų
laukiantys vaikai
www.tryskartos.lt

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.