Power Plus MPG.  Naudokitės biokatalizatoriumi – ir sunaudosite kuro mažiau.

 Kas tas biokatalizatorius Power Plus MPG?

Jis yra iš tos pačios angliavandenilių sudėties, kaip ir mūsų naudojamas kuras, todėl jis ir yra visiškai nepavojingas vidaus degimo varikliams. Tai specialiai paruoštas katalizatorius skirtas kuro molekulinės struktūros modifikavimui atlaisvinant jame esančią energiją.

 Power Plus MPG – produktas, kuris padeda išskaidyti benzino molekules.

Siūlome pasirūpinti savo mašina, taupyti kurą, prailginti variklio amžių, mažinti išmetamų dujų taršą. Tai pasieksime su Dreamlife (JAV) kuro priedu! Priedas taupo automobilio naudojamo kuro net iki 40%. Be to, jis suvienodina benzino frakcijų degimo temperatūras, todėl sudega 90% benzino. Mažėja variklio triukšmas.  Priedas tinka tiek senoms, tiek naujoms mašinoms, yra nekenksmingas varikliui, aplinkai ir žmogui. Prašau nemaišyti biokatalizatoriaus PowerPlusMPG su priedais didinančiais benzino oktaninį skaičių, kuris labai pavojingas šiuolaikiniams varikliams.

Vieno flakonėlio užtenka 450 litrų benzino arba 280 litrų dizelino, ar pečių kuro. Nuo 1 litro kuro kainos taupai apie 1 litą. Naudinga jei sutaupysi ir tik 5 %.

 Biokatalizatorius išfasuotas flakonėliais po 15 mililitrų. 1 flakonėlis paskaičiuotas 450 litrų benzino arba 300 litrų dizelino.( 1 ml. biokatalizatoriaus 30 litrų benzino, arba 20 litrų dizelino, ar pečių kuro.)   Supilti prieš pilant kurą. Efektyviausia supilti biokatalizatorių 8 valandos prieš automobilio eksploatacija.

Kada pastebėsite pasikeitimus?

Daugelis pastebėjo jau po 2-3 sunaudoto kuro bako ir  pakeistų  kuro filtrų.  Power Plus MPG valo variklį ir kuro sistemą, todėl tam reikalingas laikas, tai galima palyginti su antibiotikų panaudojimu, jis geriausiai  pradeda veikti po tam tikro laiko.

Norintiems biokatalizatoriaus nusipirkti skambinti tel/faks. 8340 62749 arba 8682 62406, rašyti:  juliusconcordia[eta]gmail.com

Siūlome darbą produkto platintojams, aktyviems žmonėms: agentams, vairuotojams, studentams, namų šeimininkėms, tolimųjų reisų vairuotojams, taksistams, tinkliniame marketinge dirbantiems dileriams, autoservisų darbuotojams, vyrams ir moterims, turintiems automašinas ir jų neturintiems, įmonių vadovams ir kitiems.

Dirbkime ir turtėkime kartu!

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.