Lapkričio 12 dieną paupyje vyko Ukmergės miesto bendruomenės pirmininko Juliaus Kazėno, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos parlamento narių, Ukmergės raj. savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo Artūro Sakalausko, architekto Gintauto Karvelio bei Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos poskyrio vedėjos Vilijos Grabauskienės susitikimas ir pasitarimas dėl Šventosios upės pakrantėje planuojamų įrengti suoliukų, laužaviečių ir smėlio dėžių įrengimo vietų.  Buvo sprendžiama, kuriose jau numatytose įrengti poilsiaviečių vietose bus statomi suoliukai, laužavietės bei smėlio dėžės.

Primename, kad Ukmergės miesto bendruomenės (pirmininkas Julius Kazėnas) iniciatyva buvo paruoštas projektas, pagal kurį artimiausiu laiku planuojama įrengti trijose labiausiai žmonių lankomose paupio zonose suoliukus, 3 laužavietes bei 3 smėlio dėžės vaikams.

Kviečiame gyventojus taip pat pareikšti nuomonę, kaip geriausiai būtų išdėstyti suoliukus, laužavietes ir smėlio dėžes trijose poilsio zonose („karvių pliaže“, maudykloje ties Ukmergės technologijų ir verslo mokykla bei maudykloje prie UAB „Ukmergės vandenys“).

 

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.