Tarptautinis konkursas „Pelenės istorija – 2019“ jau tapo tradiciniu ir jau eilę metų vyksta Bistrampolio dvare. Iš šio konkurso Santarvės estetinio ugdymo ir modelių mokykla grįžo su begale laimėjimų.

Individualaus konkurso dalyvės, Ukmergiškė Kotryna Tutkutė – Mini Pelenė, Kėdainietė Kotryna Noreikaitė – III Vice Pelenė, Panevėžietė Vanesa Žiukaitė – III Vice Pelenė, Panevėžietė Ugnė Cekanauskaitė – Top Stilius ir savo grupėje nugalėtoja – Pelenė 2019. Ukmergiškė Kristina Tutkutė – Grand Prix Pelenė. Kolekcijų konkurse – „Geltona“, 2 vieta dizainas ir pristatymas, autorius Česlovas Časas, „Fyfa“ 1vieta ir dizaino ir pristatymo, „Debesų mergaitės“ autorė Ukmergiškė RŪTA Bugenienė, Grand Prix dizainas ir 1 vieta pristatymas, demonstravo Panevėžio ir Ukmergės modeliai, Rūtos Bugenienės „Street System“ Grand Prix dizainas ir 1 vieta pristatymas, pristatė Ukmergės filialo merginos, „Domino“ Rasos Magelinskienės (Kupiškis) Grand Prix ir dizainas ir pristatymas, pristatė Kupiškio filialas.

Top Modelio nominaciją kolekcijų konkurse pelnė Amelija Žiaunytė, Aistė Gražytė, Augustė Vasiliauskaitė, Ileda Stankūnaitė, Kamilė Grigaitė . Dėkoju dizaineriams už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą, mamoms už begalinę pagalbą ir kantrybę, modeliams už stiprybę ir puikius pristatymus, Gabijai Rožukaitei ir Ievai Venclovienei už makiažus. Matui Butėnui už… vyrišką pagalbą. Bei Jolantai Butėnienei už pirmuosius puikius, sėkmingus žingsnius vadovo darbe. Organizatoriams už gražų renginį.

1 komentaras

  1. Renginys buvo puikus, bet organizatorių sudėtos šiukšlės į gražius maišelius ir pavadinta apdovanojimais tai yra apgailėtina, kai dalyvio mokestis 50€ ir pietūs trims 28€.
    Kaip kitaip pavadinti dėkliukus telefonams Iphone 3 arba Iphone 4 kurių jau pačių telefonų nėra net prekyboje?
    Jau geriau tada kažkokių vaisių ar saldumynų nupirkit iš to 50€ ir bent dalyviams nebus nusivylimo.
    Atsiprašau už kritiką, bet gal kitais metais organizatoriai nepasišiukšlins.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.