Intensyviai sportuojate ir norite sekti savo kiekvienos minutės rezultatus? O gal pabodo su savimi nešiotis išmanųjį telefoną ir norite kažko modernesnio ir patogesnio? Jei taip, tai Jums reikalingas naujas išmanusis laikrodis, o kurį ir kodėl pasirinkti geriausia, skaitykite žemiau.

 

  • Samsung Galaxy Watch

 

Tai vienas puikiausių Samsung išradimų per keletą pastarųjų metų. Tai ne pirmos kartos Samsung laikrodis, todėl tiek fiziškai, tiek mechaniškai jis išdirbtas iki kruopščiausių detalių.

Šis išmanusis laikrodis pasižymi itin patogiu mechaniniu sukamuoju valdymu, todėl rasti tai ko ieškote tampa greičiau ir paprasčiau nei kur kitur. Taip pat, dėl puikiai suprojektuotos baterijos, pilnai pakrautas šis išmanusis laikrodis gali tarnauti net iki 4 dienų, kai dauguma konkurentų gali pasigirti vos 2 dienų baterijos laikymu. Ne taip kaip kai kurie konkurentai, Samsung sukūrė išmanųjį laikrodį, kuris atrodo kaip paprastas solidus laikrodis ir tik įsižiūrėjus įdėmiau galima pastebėti neribotas jų galimybes. Platus apyrankių pasirinkimas leis išsirinkti sau maloniausią net ir išrankiausiems žmonėms. Šiam laikrodžiui galima pritaikyti nuo paprasčiausios silikoninės iki odinės ar net nerūdijančio plieno apyrankės. Jos lengvai modifikuojamas ir pakeičiamos, todėl galima keisti apyrankes ir derinti laikrodį prie dabartinio savo stiliaus. Toks laikrodis, lyginant su kai kuriais konkurentais, kainuoja pakankamai mažai, o kaina siekia apie 200 eurų.

 

  • Apple Watch 5 

 

Tai geriausias išmanusis laikrodis žmonėms, kurie naudoja ir kitus Apple produktus, nes patogus ryšio valdymas suteikia naujų ir nematytų funkcijų. Tai taip pat ne pirmos kartos Apple laikrodis, todėl per 5-erius metus Apple sugebėjo sukurti tai kas sužavėjo ne vieną pirkėją. Skrupulingai išdirbtos detalės leis ne tik mėgautis nauju stiliaus įvaizdžiu, tačiau ir patogiu valdymu. Patogus, kvadratinės formos korpusas leidžia laikrodį valdyti tiksliau ir patogiau. Sandarus korpusas leidžia laikrodžiu naudotis net iki 50 m. gylyje, todėl jam sušlapus neverta pulti į paniką ir ieškoti kuom jį nusausinti, o galima ir toliau mėgautis ir džiaugtis aktyviu gyvenimu. Perkant laikrodį galima pasirinkti norimą korpuso dydį: smulkioms rankoms siūlomas 40 mm dydžio, o stambesnėms net 44 mm dydžio korpusas. Taip pat galima pasirinkti iš įvairiausių laikrodžio rankenėlių, tokių kaip: silikoninė sportui, medžiagine ar odinė kiekvienai dienai ar net nerūdijančio metalo ypatingom progom. Kaip ir dauguma Apple produktų taip ir šis, nepasižymi maža kaina, kuri siekia net 500 eurų. 

 

  • Huawey Watch GT 2

 

Į lygiaverčią kovą, su prieš tai minėtais pasaulinio žinomumo gamintojais, stoja vis labiau populiarėjanti ir savo technologijas sparčiai tobulinanti Huawei gamintojo linija. Vienas paskutinių pristatytų naujovių tai šis išmanusis laikrodis. Žiūrint iš dizaino pusės šis laikrodis turi keletą panašumų su prieš tai minėtu Samsung laikrodžiu, todėl šis išmanusis įrenginys tinka solidų įvaizdį palaikantiems žmonėms. Šis gamintojas leidžia pirkėjui pasirinkti vieną iš dviejų galimų korpuso dydžių: 42 mm arba 46 mm. Taip pat, kaip ir kiti gamintojai taip ir šis siūlo didelį apyrankių pasirinkimą įvairiausioms progoms ar stiliams. Turbūt didžiausias šio laikrodžio privalumas tai itin ilgia veikianti baterija, kuri pilnai pakrauta gali laikyti net iki 2 savaičių, o tai yra 3-4 kartus daugiau nei kiti konkurentai. Šio išmaniojo laikrodžio kaina taip pat neleidžia nusivilti ir siekia 240 eurų.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.