Tinkamai prižiūrimas nešiojamas kompiuteris ges retai, tačiau natūralu, kad vis tiek ges, kadangi metų eigoje daiktai dėvisi, ypač tie, kurie veikia elektros pagalba. Tai nebūtinai yra blogai, kadangi rinkoje atsiranda vis daugiau inovatyvių kompiuterių, tad visiškai natūralu, kad senesnius modelius pakeičia naujesni ir tai daryti siūlome Jums.
O kadangi nešiojami kompiuteriai kainos prasme taip pat labai džiugina – didelių gedimų, kurie atsiranda naudojimo metu, taisyti neverta. Tik mažus, kuriuos sutvarkyti gali specialistas.

• Korpuso gedimai
Nešiojami kompiuteriai gana dažnai susiduria su korpuso gedimais ir šiuo atveju kaltas lieka pats vartotojas, kuris nesaugo įrangos. Štai todėl būtinas geras įdėklas ir tuo pačiu atsargesnis kompiuterio naudojimas. Dažniausiai mažas problemas galima sutvarkyti per valandą, dar greičiau, tačiau kuomet ekranas visiškai nulūžta – tenka pradėti galvoti apie kitą kompiuterį.
• Klaviatūros gedimai
Juokaujama, kad kompiuterių klaviatūrose yra visiškai kita civilizacija, kurioje galima rasti ne tik mikroorganizmus, tačiau taip pat ir maisto likučius. Sutikite, juk Jūs taip pat dažnai valgote atsisėdę prie kompiuterio. Tiesa, dažniausiai gedimai susiję ne su maisto likučiais, tačiau iškritusiomis raidėmis ir panašiai. Sutvarkyti paprasta, pigu.
• Plokštės gedimai
Jeigu jau atsirado plokščių gedimai – toki atveju reikia detaliau pagalvoti – ar tvarkymas yra reikalingas. Meistras apžiūrėjęs įvertins tvarkymo įkainius, o tai padės Jums apsispręsti, ar tvarkymo kaina tikrai to verta. Dažniausiai remontas sudėtingas, juolab, reikalingos specifinės pakaitinės dalys. Žinoma, kuo mažesni pažeidimai – tuo ir tvarkymas yra paprastesnis, tačiau tik po apžiūros meistras gali tai detalizuoti.
• Ekranų gedimai
Dėl neatsakingo elgesio su kompiuteriu taip pat pasitaiko ir ekranų gedimai, kurie gali būti taip pat labai įvairūs: nuo minimalistinių iki labai didelių. Gana dažnai LCD ekrano lempa visiškai nustoja šveisti, taip pat ekrane gali atsirasti rausvas atspalvis, galiausiai, jis gali suskilti, tad tokiu atveju reikalingas jo keitimas nauju.
• Maitinimo lizdo gedimai
Galiausiai, tenka tvarkyti gedimus, kurie susiję ir su jungtimis. Tai gali būti maitinimo lizdo, USB bei kiti gedimai. Nutinka tada, kai naudojama  netinkama elektros jungtis, taip pat – lizdas ištraukimas grubiai, neprilaikant.
Įvairūs gedimai reikalauja ir skirtingų investicijų jiems sutvarkyti. Tačiau nepamirškite, kad nešiojami kompiuteriai kainos prasme vis labiau pinga, tad kai kuriais atvejais labiau apsimoka pirkti naują, o ne tvarkyti seną.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.