Automobilis yra vienas iš svarbiausių daiktų daugelio žmonių gyvenime. Juo ne tik vykstame į darbus ar vežame vaikus į darželius bei mokyklas, tačiau ir keliaujame atostogų, apsipirkti bei pagelbėti draugams. Ši transporto priemonė padeda mums sutaupyti itin daug laiko, todėl yra aktuali daugeliui gyventojų. Problema kyla tuomet, kai neturime pakankamai santaupų įsigyti norimai mašinai. Visgi, nors pandemijos laikotarpis daugeliui žmonių buvo sunkus emociškai, jis atnešė ir šiek tiek gerų dalykų, pavyzdžiui, automobilių kainų sumažėjimą.

Mašinų industrija tikrai buvo paveikta pasaulį sukrėtusios pandemijos. Kol žmonės leido laiką namuose karantino metu, jiems tikrai nereikėjo naujų transporto priemonių. Visgi, prekybininkams ir toliau buvo svarbu parduoti, todėl akivaizdu, jog būtent dėl šios priežasties, kai kurių automobilių kainos sumažėjo ir itin žymiai. Jei prieš pandemiją jau buvote išsirinkę patikusią transporto priemonę, tačiau suvokėte, jog šios kaina Jums yra gerokai per didelė – pamėginkite ir vėl pasidomėti, kokios kainos rinkoje vyrauja dabar. Galbūt maloniai nustebsite sužinoję, jog patikusi mašina dabar yra daug pigesnė ir Jūs jau galite sau leisti ją įsigyti.

Visgi, jeigu patikusios transporto priemonės kaina nenukrito arba sumažėjo labai nedaug, tuomet Jums gali pagelbėti TFBank automobilio paskola. Svarbu paminėti, jog pinigai Jūsų sąskaitą pasieks vos per kelias valandas, todėl priėmę sprendimą įsigyti naują mašiną, neturėsite nerimauti, jog šią pagriebs kas nors kitas. TF Bank siūlo itin palankias sąlygas: nedideles metines palūkanas, ilgą paskolos atidavimo laikotarpį, be to, jie nereikalauja pradinio įnašo ar „Kasko“ draudimo. Taipogi, bankas neriboja vairuotojo amžiaus bei automobilio kainos, o pardavėjas gali būti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo. Net jeigu jau turite šiek tiek santaupų patikusiai mašinai, tai visiškai Jūsų reikalas – gavę paskolą galite apmokėti tiek visą sumą, tiek nedidelę jos dalį. Visgi, nepamirškite apgalvoti ir kitų papildomų išlaidų, pavyzdžiui, draudimo ar techninės apžiūros. Jeigu nusprendėte, jog paskola Jums reikalinga, užpildykite paraišką esančią TF Bank internetiniame puslapyje ir laukite, kol su jumis susisieks konsultantas, kuris atsakys į rūpimus klausimus ir paaiškins, kaip gauti pinigus. Visgi, svarbu paminėti, jog klientas taipogi turi atitikti keletą sąlygų:

  •   Būti ne mažiau nei 22 metų amžiaus.
  •   Turėti keturių mėnesių darbo stažą dabartinėje darbovietėje.
  •   Nuolatinė gyvenamoji vieta turėtų būti Lietuvoje.
  •   Gauti nuolatines oficialias pajamas.
  •   Neturėti pavėluotų mokėjimų kitiems kreditoriams.
  •   Jeigu esate valstybės tarnautojas, bankas gali paprašyti pateikti savo paskutinių šešių mėnesių banko sąskaitos išrašą.

Visgi, šios sąlygos yra išties paprastos ir savaime suprantamos, todėl, jeigu jas atitinkate ir norite pasiimti paskolą, nedvejokite ir užpildykite internete esančią paraišką bei laukite, kol su Jumis susisieks konsultantas.

Taigi, pandemijos laikotarpis daugeliui išties buvo sudėtingas emociškai, tačiau jame, kaip ir visur, galima rasti teigiamų dalykų, pavyzdžiui, sumažėjusias automobilių kainas. Todėl, jeigu jau turėjote nusižiūrėję patinkančią mašiną, pasidomėkite situacija dabar – galbūt įsigysite ją gerokai pigiau? Tokiu atveju, jeigu santaupų Jums vis dar pritrūksta, pasvarstykite galimybę pasiimti paskolą. Ne tik gausite pinigus tą pačią dieną, tačiau galėsite ir mėgautis patikusia transporto priemone gerokai greičiau, nei paprasčiausiai taupydami.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.