Vaikams visuomet patinka gauti dovanų, tačiau bėda yra tai, kad nauji daiktai kartais pernelyg greitai atsibosta… Kad taip nenutiktų, vertėtų pasirūpinti, kad dovanos kiek įmanoma ilgiau teiktų džiaugsmą. Šiandien įvairių pasirinkimo galimybių turime tikrai nemažai, todėl aptarkime tokias dovanų idėjas, kurios vaikams suteiktų kuo daugiau laimės akimirkų.

Kamuoliukų baseinas

Baseinas su kamuoliukais tikrai patiks 6 mėnesių – 6 metų amžiaus vaikams. Kamuoliukai yra gaminami iš sertifikuoto plastiko, todėl jie yra visiškai saugūs ir atsparūs deformacijoms. Kamuoliukų baseine vaikas gali tyrinėti jį supančius objektus, šokinėti ar kitaip aktyviai judėti. Galite net neabejoti, kad tokia dovana vaikui nepabos jau po poros dienų – tikėtina, kad ši pramoga jūsų atžalą džiugins kelerius metus.

Čiuožykla

Čiuožyklos vaikams taip pat suteikia labai daug džiaugsmo, todėl tai gali būti iš tiesų puiki dovanos idėja. Dėl prasto oro ar dėl kitų priežasčių ne visada yra galimybė nuvykti į vaikų žaidimų aikštelę, todėl čiuožyklą galima įsirengti tiesiog namuose, ir tai jūsų vaikui tikrai paliks didžiulį įspūdį. Namuose naudojamas čiuožyklas yra labai paprasta sumontuoti, taigi, netrukus vaikas galės išbandyti šią naują pramogą.

Smėlio dėžė

Smėlio pilių statymas (ar kitų objektų formavimas iš smėlio) skatina vaiko kūrybiškumą ir suteikia daug džiaugsmo, todėl smėlio dėžės įrengimas nuosavo namo kieme taip pat gali būti puiki mintis. Jei vaikas pramogaus savo smėlio dėžėje, tėveliai bus kur kas ramesni, kad šioje dėžėje laikomas smėlis yra švarus, ir jame nepasitaikys aštrių šukių ar kitų objektų, kurie vaikams gali būti pavojingi. Geriausia rinktis smėlio dėžę su dangčiu ir kasmet pasirūpinti smėlio keitimu.

Lauko baseinukas

Jei vaikas savo gimtadienį švenčia vasarą, jam tikrai patiks lauko baseinukas, kurį galėsite pastatyti kieme. Prekyboje galima rasti itin platų įvairių siūlomų baseinukų pasirinkimą, todėl savo atžalai galėsite parinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų jo amžių. Karštomis vasaros dienomis visada yra smagu taškentis baseine, todėl šiltuoju metų laiku tokia dovana taip pat gali puikiai pasiteisinti.

Lavinamieji žaislai

Lavinamieji žaislai suteikia daug džiaugsmo bei padeda išmokti naujų dalykų, todėl renkant dovaną galima pasvarstyti ir apie tokį pasirinkimą. Lavinamųjų žaislų pasirinkimas yra tikrai nemažas, todėl visada galite įsigyti tokių, kurie jūsų vaikams paliktų tikrai didelį įspūdį. Naudinga atsižvelgti į tai, kokio amžiaus vaikams yra skirti žaislai, galima pasirinkti tam tikrą žaislų tematiką, ir t.t. Vyresniems vaikams taip pat gali patikti ir įvairūs stalo žaidimai, kuriuos galėsite išbandyti su visa šeima. Kartu leidžiamas laikas padovanos tikrai smagių akimirkų!

Inventorius aktyviam laisvalaikiui

Jei siekiate, kad jūsų vaikas kuo daugiau mankštintųsi, naudinga pasvarstyti ir apie įvairias aktyvaus laisvalaikio dovanas. Galbūt vaikas norėtų išmokti važiuoti dviračiu ar važinėtis riedučiais? Tokios dovanų idėjos taip pat gali puikiai pasiteisinti, nes aktyvaus laisvalaikio inventorius gali būti naudojamas tikrai ilgą laiką. Galite pasvarstyti ir apie kitas dovanas aktyvesniam laisvalaikiui: kieme galite įrengti krepšinio ar futbolo aikštelę, pastatyti batutą, kuris vaikams visuomet suteikia daug džiaugsmo, ir t.t.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.