Oro nepasirinksi, dėl to reikia jam būti pasiruošus visuomet. Pats nesmagiausias oras, kuris tik gali būti, yra tuomet, kaip lyja,dėl to yra skirti rūbai ir batai, kad jų pagalba nejaustume lietaus. Dirbti tokiomis sąlygomis nėra patogu, dėl to reikia rinktis geriausius rūbus, kurie apsaugos nuo nesmagaus vėjo ir lietingo oro. Geriausiai žinomi rūbai, kurie padeda apsisaugoti nuo šalto vėjo ir lietaus yra apatiniai termo drabužiai, kurie palaiko šiltą kūno temperatūrą, nepraleidžia drėgmės ir neperšlampa. Tačiau vien termo apatinių rūbų neužtenka, svarbu išsirinkti ir viršutinius drabužius. Vienas iš svarbiausių aksesuarų lietingą dieną yra apsiaustas nuo lietaus, kuris apsaugos ne tik kūną, nuo nepageidaujamo vandens, bet ir galvą, kad plaukai nesušlaptų. Kad kojos nesušlaptų ir nesušaltų reikia pasirinkti tinkamą avalynę. Tokiu oru negalima dirbti su kedais ar kitais greitai peršlampančias batais. Tokiam atvejui kiekvienas privalome turėti namuose guminius batus.

Apsiaustas nuo lietaus yra kompaktiškas, neužima daug vietos ir yra pigus. Apsiaustą nuo lietaus yra patogiau dėvėti, nei nešiotis skėtį. Su skėčiu dirbti neišeis, nes viena ranka nuolat bus užimta ir bus nepatogu dirbti. Apsiausto vienas iš pagrindinių pliusų ir yra tai, jog rankos visuomet lieka laisvos, tai yra itin patogu. Taip pat apsiaustą galima nešiotis visur su savimi, nes jis mažas, tai telpa į kišenę, netikėtumui užklupus būsite apsisaugoję.Apsiaustai turi galvos apdangalą, dengia ir kojas, dėl to yra labai patogūs. Vienkartinis apsiaustas gali greitai suplyšti, tačiau nėra gaila išmesti, nes jis kainuoja mažai, tačiau jei apsiausto keisti nenorite yra ir kita išeitis. Žinoma, yra ir daugkartinių apsiaustų, kurie kainuoja daugiau, tačiau tarnauja ilgiau. Juos galima nešioti vietoj striukės. Galima rinktis apsiaustus su atšvaitais, jei dirbate gatvėje, kad būtumėte pastebimi.

Guminiai darbo batai internetu nėra naujiena, visi juos turime namuose, nes su jais patogu lietingą dieną ar dirbti sode. Jie puikiai tinka braidžiojimui po balas, nes neperšlampa ir yra patogūs. Darbui lauke ir reikia rinktis tokius guminius batus, kad kojos liktų sausos viso darbo metu. Renkantis guminius batus atkreipkite dėmesį, jog jie tikrai būtų atsparūs vandeniui, nes tai pagrindinė funkcija, kurią jie turi atlikti. Taip pat darbo batai turi būti ir lengvi, komfortiški ir patogūs. Geriausia rinktis ir patvarius batus, jog šie nesuplyštų bedirbant lietingą dieną. Galima rinktis batus su metaline pirštų apsauga, kad darbo batai būtų atsparūs smūgiams, o padas nebūtų praduriamas.

Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga,dėl to pasirūpinkite šiltais ir neperšlampamais rūbais, jei dirbate lauke lietingą dieną.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.