Rugsėjo 9 dieną sukako 55 metai, kaip šis Dainavos kultūros namų pastatas buvo pastatytas. Anuo metu čia buvo pati profesionaliausia kino rodymo aparatūra tarp kaimo gyvenviečių, į kultūros namus atvykdavo kolektyvai iš visos Lietuvos.  Tačiau šiuo metu vyksta dalies pastato griovimo darbai, nes per daugelį metų jis  tapo avariniu.

4 Komentarai

  1. Buna zmones po daugeli metu nuperka senus pastatus ir ikuria kokias firmas tuose passatuose, pastatus sutvarkydami, ar tai autoserziva ar grudu sandelius pasidaro, o cia jai isgriausime tai jau niekas ne isikurs tuose pastatuose, tegul savaime sugriuna nei patys sugriauname, tai nuodeme yra griauti, tad zmones nebukit trumparegiai ir siaura prociai

  2. Įdomu nuo ko gavote tą prašymą.Įtariu,kad nuo neegzistuojančios bendruomenės pirmininko.Dainaviškiams labai pasisekė,kad ligi šiol prie to pastato neįvyko nelaimė.Be to autorius visus tiktai kritikuoja,bet nepasiūlo iš kokių lėšų tas pastatas būtų suremontuotas ir išlaikomas.Ir dar vienas momentas.Ar iš viso toks pastatas reikalingas.Jis buvo pastatytas kai dar kaimuose ne visi turėjo televizorius ir visas kultūrinis gyvenimas vyko kultūros namuose.O dabar į bet kokį renginį ateina 10-15 pagyvenusių žmonių ir po keleto metų tame pastate liks tik keletas darbuotojų.

  3. Džiaugiamės, kad griauna. Ten iki nelaimės buvo vienas žingsnis. Nereikia čia sąmokslo teorijų. Dainava tvarkosi ir tai – puiku!

  4. o kas tu toks cia,kad nusprestum uz visa kaima,kad reikia palikti??? visas kaimas dziaugiasi,nes bet kada galejo ivykti nelaime…ir kam toks pastatas tuscias… issiblaivyk

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.