DSC00342

Rugpjūčio 19 dieną Ukmergės miesto bendruomenės dienraščio vilkmerge.eu komanda, važiuodama iš vienos laidelės filmavimo, atrado dar vieną „dzinguliuką“. Sąvartynas matosi intensyviai naudojamas: čia gausu ir baldų, ir statybų laužo, net atrodytų tokie geri bičiuliai bitininkai atradę vietą, kur atsikratyti nereikalingų atliekų iš savo bitininkystės ūkio.

Bet štai apsilankius rugsėjo 18 dieną toje vietoje, sąvartyno nelikę nė kvapo.

P1250526

Ukmergės rajono savivaldybės tinklapyje ukmerge.lt pranešama: „Šią savaitę Ukmergės rajono savivaldybės administracija užsimojo sutvarkyti nelegaliais sąvartynais tapusias teritorijas bei aplinką prie konteinerinių aikštelių tiek mieste, tiek rajone, nes aikštelės yra užverstos baldais, statybiniu laužu, padangomis, automobilių detalėmis ir dar visokiais senais, nereikalingais rakandais. Jau pavyko sutvarkyti nelegaliu sąvartynu tapusią teritoriją ties keliu, vedančiu nuo automagistralės Vilnius-Panevėžys link Jogvilų kaimo (dujotiekio trasa). Taip pat išvežtos susikaupusios atliekos iš Žemaitkiemio, Valų, Želvos, Kurėjų kaimų. O kitą savaitę planuojama surinkti suverstas asbesto gaminių atliekas.“.

Visų ukmergiškių vardu norime padėkoti, kad ta vieta visgi buvo sutvarkyta, o iš ukmergiškių ir rajono gyventojų tikimės geranoriškumo ir supratimo.

Susijęs straipsnis: https://vilkmerge.eu/index.php/man-ne-dzin/598-man-ne-dzin-turime-nauja-savartyna-ukmerges-rajone

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.