Turėti mobilųjį telefoną šiais laikais yra tiesiog privaloma. Be telefono daugumai nepavyksta išeiti iš namų ar net nueiti iki tualeto. Dėl to kiekvienas saugo savo telefoną, kad nereikėtų jo taisyti ar visai keisti, nes tai yra gana brangus malonumas. Žmonės žino daug mitų ir pasakojimų, apie telefono priežiūrą ir kaip reikia juo rūpintis, kad baterija geriau veiktų, tačiau ar visa tai yra tiesa?

Jei norite pasikonsultuoti, arba Jūsų telefonas sugedo ir norite jį patikėti tik geriausiems ir greitai darbą atliekantiems meistrams, kreipkitės į Sinerta.lt specialistus, kurie diagnostiką atliks nemokamai, kaip ir iš bet kurio Lietuvos kampelio paims ir grąžins Jūsų telefoną NEMOKAMAI. Taip pat ir suteiks trijų mėnesių garantiją, daugiau pasidomėti galite čia: https://www.sinerta.lt/mobiliuju-telefonu-taisymas.

Dažniausiai girdime tokius pasakymus, jog telefono negalima išjungti iš lizdo, jei jis nepasikrovė šimtu procentų, bet čia yra didžiausias mitas, kurį sukūrė žmonės. Taip, reikia telefoną įkrauti pilnai pirmą kartą jį naudojant, kad jis galėtų paskui funkcionaliai atlikti savo funkcijas, tačiau pakartotinai to daryti tikrai kiekvieną dieną nereikia. Jei norite išsaugoti telefono bateriją kuo ilgiau, kartokite šį procesą ne daugiau nei vieną kartą per mėnesį. Tai padės telefonui persikrauti ir atsinaujinti.

Žmonėms pasakyta, jog galima naudoti tik savo įkroviklį, nes tuomet garantija neveiks, kadangi telefonas buvo naudojamas neteisingai, galbūt pakrovimas sugadino telefoną. Žinoma, geriausia ir yra naudoti originalų pakrovėją, kurį gauname su telefonu. Pigesni pakrovėjai gali pakenkti baterijai, gali ir mažiau baterija laikyti, lėčiau krautis. Yra girdėta, kad pakrovėjas gali ir sprogti. Tame yra tiesos, dėl to nepalikite įjungto pakrovėjo naktį ir kraudami telefoną išimkite iš dėklo.

Jei nenaudojate akumuliatoriaus kurį laiką, bet norite, kad jis veiktų, nepamirškite, kad taip daryti negalima. Ličio jonų akumuliatoriai privalo būti mažiausiai ant dvidešimt procentų pakrauti. Jei ilgą laiką nenaudosite akumuliatoriaus, jis gali sugesti ir jo jau pataisyti nepavyks.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.