Gavome skaitytojo Lauryno laišką. „Gyvenu Sarapų k. Lelijų sodų bendrijoje. Turime didelę bėdą su pagrindiniu keliu. Jau keli metai kelias yra kritinės būklės, buvo renkami ir parašai, ir daryta viskas kas tik įmanoma, tačiau rezultato kaip nesulaukėme, taip nesulaukėme. Atlydžio metu vienoje duobėje važiuojant siekė net priekinius žibintus. Iš tiesų pabodo laužyti automobilius, net taksi retkarčiais atsisako paimti iš namų.

Daug netuščiažodžiaujant prisegu nuotraukas darytas šeštadienį 13 val., taip mūsų jau ,,gerasis“ kelias atrodo po vakarykščio (penktadieninio) greideriavimo. Kaip visi gyvenantis kaimynai įvardija , tai yra jau geras kelias. Tik bėda, jog kaip matyti nuotraukoje viduryje atsivėrė smegduobė, ir manau dienos bėgyje kelias nebebus pravažiuojamas.“.

 

3 Komentarai

  1. Bet čia juk pagrindinis kelias, tikrai kritines bukles, truputuka aptvarke bet cia neilgam, nejaugi negalima kokios skaldos uzpilti bent jau pacias didziausias duobes, as si kelia vadinu rusnes keliu, cia ne tik sodai bet ir kaimas, zmones gyvena ne tik vasara….

  2. Tai ne tik kelias problema. Nuvažiuokit pasižiūrėti koks kelias „Armonos“ soduose, kur ženklas stovi „Armona“. Ten net prie įvažiavimo konteineriai stovi ant kelio. Šiukšlės mėtosi, padangos ir medžių šakos jau keli metai neišvežtos. Baisu.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.