Seniau žmonės dulkes ir paviršius valydavo su tuo, kas papuldavo po ranka, tačiau dažnai tokios šluostės palikdavo dėmes, dulkes ir neatlikdavo savo darbo tinkamai. Tačiau kokios šluostės tinkamos? Visas tinkamas šluostes rasite šioje svetainėje.

POPULIARIAUSIOS ŠLUOSTĖS

  1. Populiariausios šluostės yra mikropluošto, jos puikiai sugeria skystį, valo dulkes, greitai išdžiūva ir gražiai atrodo. Kas joms padeda taip gerai atlikti savo darbą? Tai ant šluostės esantys maži išsikišimai, ežiuko spygliukai, kurių pagalba ir atliekamas profesionalus darbas. Ši šluostė patinka visiems nes yra universali, ją galima naudoti ir šlapią ir sausą.Mikropluošto šluostės tinka viskam, net ir langams valyti. Valydami langus galite pasitelkti papildomas priemones, tačiau šluostė ir be pagalbos puikiai atliks savo darbą. Šluostė ne tik puikiai nuvalo stiklą, tačiau ir nepalieka jokių rankšluostėlio dėmelių, stiklas nuvalomas itin gražiai.
  2. Šluostė – pirštinė visiems namų paviršiams. Šios šluostės pagalba pasieksite visus norimus paviršius ir nešvarumai dings akimirksniu. Galima naudoti su papildomomis priemonėmis. Taip pat galima šlapinti vandeniu ir naudoti sausą taip Jums patogiau.
  3. Dulkių šluotelė ilga rankena – padės Jums be vargo pasiekti visus norimus namų kampelius. Naudoti paprasta ir nesudėtinga, dėl to patiks visiems. Patogu valyti grindjuostes, paveikslų rėmus, spintos viršų.

KOKIĄ ŠLUOSTĘ PASIRINKTI?

  • Rinkoje yra daugybė šluosčių, tačiau ne visos tinkamai atlieka savo darbą. Renkantis šluostę neturėtų  rūpėti jos išvaizda, nes svarbiausia, jog šluostė atliktų savo paskirtį. Pirmiausia, reikia atkreipti dėmesį, kaip šluostė sugeria vandenį, nes tai vienas iš pagrindinių reikalavimų, kuriuos ji turėtų atitikti. Jei šluostė nesugeria vandens taip, kaip norisi – vandens perteklius liks ant valomų baldų. 
  • Taip pat svarbu, jog šluostė būtų ekologiška ir pagaminta iš patvarios medžiagos. Jei šluostė bus itin plona ji greitai suplyš ir teks pirkti kitą, dėl to verta atkreipti dėmesį į jos kokybę.
  • Svarbu, jog šluostė būtu patogi Jums ir patiktų ja naudotis, juk tai ir yra svarbiausia. Kiekviena naudojame skirtingas priemones baldams ir paviršiams valyti, dėl to ir šluostės skiriasi.

Šluosčių pasirinkimas itin didelis, tačiau ir kainos jų įvairios, dėl to siūlau užsukti į šią svetainę ir įsigyti geros kokybės šluosčių gera kaina. Kokybė garantuota.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.