Artėjant vasarai norite pokyčių namuose, tačiau remontą jau darėte praeitą vasarą ir nesugalvojate, kaip atnaujinti namus? O gal reikėtų pradėti renovuoti namų kiemą? Ar Jums reikalinga terasa? Gal Jūs kaip tik šiuo metu svarstote, ar Jums reikalinga terasa, nes pamatėte kur nors patinkančią? Jei atsakymas yra taip ir jus domina poliniai pamatai, tačiau nežinote nuo ko pradėti, turime Jums keletą patarimų, kurie padės geriau susipažinti su sraigtiniais poliais.

Sraigtiniai poliai tai yra pamatai, buitiškai tariant tie, kurie panašūs į išdidintą grąžtą. Sraigtiniais poliais naudotis nėra sudėtinga, juos reikia sukti į žemę pagal laikrodžio rodyklę. Yra kelios sraigtinių polių rūšys, dėl to svarbu išsirinkti tą, kuri Jums tik labiausiai. Galima rinktis iš U, F ir M tipų. Pasirinkus sraigtinius polius galite likti ramūs, nes jie puikiai laikosi žemėje, kadangi jų apatinėje dalyje yra sriegai, kurie neleidžia poliui pajudėti iš savo vietos. Sraigtinius polius galima naudoti sodo nameliams, terasoms ir net mažiems namams statyti, svarbu paminėti, jog tokie pamatai gali padėti ir atgaivinti senuosius pastatus, jei jiems reikia pagalbos.

Kaip žinoma, standartiniai poliai yra gaminami iš metalo, padengiami cinku, o ilgių yra įvairių, juos reikia rinktis pagal poreikį. Pagrindinis polių tipas, kuris yra renkamas – U formos. U Serijos sraigtiniai pamatai tinka terasoms, medinėms konstrukcijoms, stoginėms, tvoroms ir t.t. Verta paminėti, kad prie jų  patogu tvirtinti tiek horizontalias sijas, tiek ir vertikalias detales

Kita plačiai vartojama polių rūšis yra poliai su penkiakampe plokštele. Nepamirškite, kad polius reikia rinktis atsakingai, nes kiekvienam skirtingam tipui pritvirtinti reikalingi ir skirtingi aparatai, kurių pagalba polis įtvirtinamas į žemę.

Svarbiausia savybė, kurią turi sraigtiniai poliai yra ta, kad jie gali būti naudojami labai daug kur. Toks polių pasirinkimas atveria plačias galimybes. Jei mėgstate dažnai atnaujinti, terasa su poliniais pamatais gali būti lengvai ir greitai permontuojama į kitą vietą. 

Jei ieškote polių ir kitų statyboms skirtų priemonių, Jums patiks Torx.lt statybinės medžiagos. Elektroninėje parduotuvėje yra didelis prekių ir produktų pasirinkimas, dėl to reikiamas prekes ras kiekvienas.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.