Gausiai iškritęs sniegas pridarė nemažai bėdų: lūžtančios šakos, nutraukti elektros laidai, nepravažiuojami keliai ir kitos negandos. Gausus sniegas be elektros paliko nemažai gyventojų, o kai kurie elektros neturi jau trečią parą. Ir tai ne kaime ar vienkiemyje esančios sodybos, o Ukmergės mieste – Krekšlių, Šermukšnių, Ąžuolų g. gyvenantys žmonės. Ne keli namai, o visas kvartalas.

Gyventojai praradę viltį sulaukti pagalbos: skambinta visoms tarnyboms, skambinta ir Ukmergės rajono savivaldybės darbuotojams, mero pavaduotojai, administracijos direktoriui. Bet, pasak gyventojų, viskas kaip į sieną. Pasak gyventojų, tokios bėdos jau seniai reikėjo laukti, nes elektros laidai pravesti tarp medžių. Patiems jų kirsti negalima, reikia leidimų. Žmonės supranta, kad stichinė nelaimė, todėl dar kantriai laukė, bet ketvirtadienį jiems jau trūko kantrybė, nes genda produktai šaldytuvuose, nėra interneto, moksleiviai ir studentai negali mokytis, nėra karšto vandens, kai kurie neturi ir šildymo, šąla maži vaikai.

Turite ką pranešti MAN NE DZIN komandai? Matote negeroves, niekas Jūsų negirdi? O gal norite ne tik pasiguosti, bet ir pasidžiaugti? Rašykite  vilkmerge@vilkmerge.eu  arba siųskite žinutę:

Nepamirškite nurodykite savo kontaktų (telefono numerio arba elektroninio pašto), kad galėtume pasitikslinti dėl pateikiamos informacijos. Anonimiškumą garantuojame.

Atsakyti

Please enter your comment!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.